KUK na VYŠEHRADĚ

 

 

KUK na VYŠEHRADĚ

 

 

Nedá se nic dělat, i my musíme odKUKat na jiný termín.

Nově se na vás těšíme 14. 10. – 17. 10. 2020!

Zakoupené VSTUPENKY na představení vám zůstavají v platnosti a jsou automaticky přesunuty na náhradní termín.

Budeme moc rádi, pokud nás v současné nelehké situaci podpoříte tím, že vstupenky nebudete vracet a uvidíme se na KUKu na podzim. Moc vám za to děkujeme!

Pokud i přesto chcete peníze za vstupenky vrátit, kontaktujte prosím do konce dubna Goout.

Pojďte si užít pohádkový KUK na Vyšehradě!

---

 KUK na Vyšehradě je divadelní přehlídkou pro nejmenší děti od 10 měsíců do 3 let. Čeká na vás nadupaný pohádkový program plný dovádění - 6 pohádek od Studia Damúza, Divadla Polárka Brno a Divadla rozmanitostí Most, a také koncert klasické hudby Filharmoniště pro nejmenší a jejich rodiče.

Vzhledem k prostorovým možnostem Starého purkrabství nebude během této akce k dispozici herna, ale celý areál NKP Vyšehrad je kouzelným místem jako stvořeným pro podzimní procházku s nezapomenutelnými výhledy. Schválně můžete vyzkoušet, kam až dohlédnete a jaké věci vaši mrňousci poznají na dálku...Auta? Labutě? Kola? Hrad? Tramvaje? Řeku?  Nedaleko Starého purkrabství je také vyhlášené dřevěné venkovní hřiště

Přijďte se přesvědčit, že umění a zábava pro batolata existuje a že i vaše ratolest si KUK zamiluje!


Vstupenky již v prodeji na goout.net.

 

 

Program

14.10. 2020

10:00 Studio Damúza: Já, ty a to/ DIVADLO

16:00 Studio Damúza: Moment / DIVADLO

 

15.10.  2020

10:00 Studio Damúza: Ptáček a lev/ DIVADLO

16:00 Divadlo rozmanitostí Most: Výlet / DIVADLO

 

16.10.2020

10:00 Hudební vyprávění / WORKSHOP

16:00 Divadlo Polárka Brno: Co šeptají stromy / DIVADLO

 

17.10. 2020

10:00 Studio Damúza: Já, ty a to/ DIVADLO

15:00 Filharmoniště / KONCERT

 

 

Předprodej vstupenek:

DIVADLO    

Studio DAMÚZA: Já, ty a to

14.10. / 10:00

17.10. / 10:00

Abstraktní pojednání o kulatosti světa pro nejmenší. Tanečně-pohybová inscenace pro batolata od 10 měsíců do 3 let a jejich rodiče.

Svět je kulatý, svět se točí. Pojďte se točit taky! Vydejte se společně s kosmonauty na dobrodružnou cestu galaxií, třeba na svítící planetu nebo planetu z heboučkého plyše! Tanečníci provedou nejmenší diváky světem kolem dokola.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY 15.10.

VSTUPENKY 17.10.

   

Studio Damúza: Moment!

14.10. / 16:00

Něžná trashpunková inscenace pro batolata a jejich rodiče.

Stačí malý moment a obyčejné předměty ožívají. Skříp. Písk. Vrz. Rachtata. Přicházejí plechoví hrdinové od popelnic. Nenechte se zmást jejich možná trochu drsným zevnějškem, skrývá se za ním něžná duše. Vydejte se s námi do světa, kde i rezavé plechovky vyprávějí fascinující příběhy.

Představení nabízí dětem první kontakt s divadlem - respektuje jejich potřeby a citlivě je uvádí do světa pohybů, zvuků a dotyků. Už od 10 měsíců si totiž miminka začínají pamatovat věci kolem sebe a svět, který bezprostředně nevidí, pro ně už začíná existovat.

VSTUPENKY

 

   

 

Studio Damúza: Ptáček a lev

15.10. / 10:00

Jaro se probouzí a s ním i netradiční přátelství, které se prohlubuje a zraje stejně jako jablíčka, či švestky na podzim. Neroztaje ho dokonce ani ten nejsilnější mráz. Tak trochu poetická inscenace pro nejmenší, která je oslavou něžných okamžiků, vzájemné blízkosti dvou na první pohled odlišných bytostí - ptáčka a lva.

Společně s námi zaklepte na dvířka zahrádky, kde bydlí lev, který zatím netuší, jaká tajemství v ní příroda ukryla.

VSTUPENKY

 

   

Divadlo rozmanitostí Most: Výlet

15.10. / 10:00

Kamarádská MIMI road-movie. Jízda po prvních vjemech a dojmech pro děti od 0 let. Batolecí cesta kolem Země z pokojíčku až na kraj světa. Výprava do neznáma, na které čekají malá i velká dobrodružství. Hra je nejkratší cestou k lidskému srdci, fantazie je lehká jako pírko a měsíc je oko do duše indiána. Představení pro všechna čerstvě narozená mláďata, nemluvňata, batolata, předškolňata a jejich dospělejší, dospělý i pedagogický doprovod. Součástí každého Výletu je naše výletní MINI herna pro malé i větší.

VSTUPENKY

 
 

Hudební vyprávění

16.10.. / 10:00

Jak ovečka potkala námořníka a Vyprávění o cestě kolem světa.
Budeme tančit, zpívat, tleskat, dupat a hrát budou všichni. Bude se hrát na banjo, bubínky,
chrastítka, tleskačky nebo třeba býčí řev. Průvodcem bude Ivo Vrba - muzikant,vypravěč,výrobce
hudebních nástrojů a družinář.

VSTUPENKY

   
 KONCERTY    

Filharmoniště

14.10. / 10:00

Koncert pro dospělé, kde jsou malé děti vítány! Přijďte si spolu se svými nejmenšími ratolestmi poslechnout program vážné hudby v podání dechového kvarteta Gaudioso (hoboj, příčná flétna, klarinet a fagot). Vezměte deky, občerstvení i tiché hračky a užijte si koncert, který vás bude bavit. Naše hudebnice vám budou hrát přibližně 45 minut a nikdo nečeká, že vaše děti budou celou tu dobu potichu :)

VSTUPENKY

   

 

Free Joomla! template by Age Themes