Kudy k nám s kočárkem

Vážené maminky, s kočárkem se na naše akce samozřejmě dostanete. Moc Vás ale z prostorových důvodů prosíme, abyste daly přednost třeba šátkům. Kapacity na parkování kočárků jsou bohužel na všech místech omezené. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou!

 

KUK v Plzni – 26.-28. října 2018

Nejbližší zastávka plzeňské městské hromadné dopravy je  U Radbúzy. Staví zde trolejbusy č. 10, 13 a 14Ze zastávky  v ulici Doudlevecká odbočte do ulice Presslova směrem k řece. Na jejím konci najdete vstup do rozlehlého areálu DEPO2015.

 

 

KUKherna – 10. - 11. listopadu 2018 

Pěšky: Od stanice metra Chodov Roztylskou ulicí (administrativní centrum The Park po vaší levé ruce), na křižovatce s Jarníkovou ulicí šikmo doprava a kolem budovy "Slunečnice" nahoru přes "náměstí" ke vchodu do oploceného areálu KC Zahrada.
Autem: OC Chodov po ulici Roztylská, pak na druhé křižovatce odbočit vpravo nebo od dálnice: Exit 2 (z centra) nebo 2A (od Brna) na Šeberov, pak na kruhovém objezdu směr Kunratice a na dalším kruhovém objezdu odbočit do Roztylské ulice - z ní první křižovatka doleva.

 

KUKfestival – 16.-19. listopadu 2018

Do studia Alta se dostanete nejlépe z tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice. Otočíte se zády ke Stromovce a po ani ne dvou minutách chůze podél autoservisu narazíte na vchod do dvora, kde se nachází Studio Alta. Všude po cestě vám napoví naše značení.

Free Joomla! template by Age Themes